Designblok

Mám pocit, že letos na Designbloku byl každý, ale já jsem tam bohužel nebyla. Málo času, nachlazení, oslava, atd…. A tak jsem s radostí uvítala, že prostřednictvím několika blogů bylo k vidění mnoho designových fotek a článků. Např. na Design Ville Anunk blogMůj Dům Můj Squat, Jana at Home a další, které jsem ani nestihla přečíst. Hodně mne zaujalo video blogu Think Food. Jak lze chápat jídlo, lidi a design dohromady… Kateřino, nej, nej video! Škoda, že jsem nemohla ochutnat Tvůj cheesecake… a ta kuchyň je nádherná…

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Designblok

  1. Milá Moniko, moc chválím váš včerejší příspěvek, (ale ony jsou pěkné všechny). Můžu poprosit o radu? Máte nějakou zkušenost s natíráním dřevěné podlahy? (barva je jasná, ale jakou zvolit značku barvy).
    Moc děkuji a pěkné podzimní dny, Irena

  2. Milá Ireno, stejnou otázku jsem měla nedávno na svém blogu… Natírala jsem hlavně balakrylem nebo bakrylexem, ale poslední nátěr jsem vyzkoušela značkou Eternal a myslím, že v ní budu pokračovat. Dražší barva, kterou radí pan Designpilot je finská značka Tikkurila (www.tikkurila-barvy.cz), ale to bohužel nemám vyzkoušené… Tak snad jsem trochu pomohla a děkuji za návštěvu :-). Hezké podzimní dny!

  3. Moniko, moc díky za za odpověď, já Balakrylem natírám kde co, ale na podlahu mi připadl Balakryl “ nějak málo“, Eternal mi dnes pan prodavač vymluvil, že je drahý a stejnou službu udělá i Balakryl. Tak nevím, ale vzhledem k tomu, žeu nás na chalupě je už docela zima, tak natírání asi nechám až na jaro a příští týden vymaluji ložnici doma. Pěkný večer Irena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *