DIY- bambusový sušák na prádlo

Zdál se mi jednoduchý na výrobu, ale nebylo to tak… Odcestovala jsem ke kamarádce na Moravu a chystáme zahradní slavnost. Při té příležitosti nás napadlo, že bychom u toho povalování, relaxování a chystání u bazénu využily jednoduchý sušák na prádlo. Zakoupily jsme bambusové tyčky, přírodní provázek a spojovaly… Na mokré ručníky a plavky je ideální. Tak první úkol je za námi 🙂 Dnes je velké zahradní chystání. Vintage zástěry a papírové květiny budou u toho. O tom více zase zítra! Hezký den!

Photo © Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice DIY a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

17 komentářů u „DIY- bambusový sušák na prádlo

  1. Moni, je skvělý, zrovna včera jsem na jednom blogu na něj koukala. Tak si užívej Moravu a zahradní slavnost ať se povede!

  2. Zdravím na Moravu!
    Krása! Chtěla bych relaxovat u tohoto bazénu. 🙂
    Vzpomínám na Vás a posílám hodně pus Dájince a Matince! :*

  3. Moni, ty jsi šikovná! To je až neuvěřitelné, co všechno dokážeš vyrobit z několika drobností 🙂 ! Krásné slunečné dny Ti přeji!

  4. Moniko, ten sušák je naprosto famózní. Díky, že jste u té dřiny vydržely, vypadá přímo úchvatně! Po dlouhé době moc zdravím :), Martina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *