Domácí müsli tyčinky

Asi dvakrát jsem koukla na pořad Herbář, který uvádí každou neděli Česká televize… Je tam spousta nápadů, některé lákavé, některé méně. Vyzkoušela jsem bylinkové bonbony, které se mi moc nepovedly. Tak bohužel bez reportu… Včera jsem ale zkusila müsli tyčinky a chutnaly všem… Urodilo se nám hodně černého jeřábu, tak jsem do nich přidala i tyto zdravé plody… Jestli je budete chtít vyzkoušet, tak recept je zde.

P.S. Příště tyčinky namočím ještě do čokolády 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Recepty a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Domácí müsli tyčinky

 1. Ahoj Monco, tys me zase predbehla. Je to zvlastni. Pred casem jsem uvazovala o webu, kde bych prodavala zastery, sup, Monca ma zastery. Ted jsem chtela delat musli tycky jako darek pro kamaradky a sup, uz jsou u tebe. Ja se nakonec rozhodla pro pernicky misto musli, tak cekam, ze budou zitra u tebe:)))) To je asi nejaka telepatie:) Hezky den, Petra

  • Petro, rychlejší vyhrává 😀
   Nedejte se odradit rychlostí Moniky a šup na ty perníčky 🙂
   Tyčinky jsou skvělé, občas je dělávám.
   Pobavil mne pokus o bylinkové bonbony…vloni jsme se tak nalákaly s kamarádkou na fialkové bonbony – takové ty pravé, co tu dříve bývaly za pár fufníků a zatím jsme je tu neobjevily…daly jsme se do jejich výroby. Jak my jsme se při tom nasmály…pochopitelně bez famózního výsledku. Nakonec jsem je objevila v lékárně ve Švýcarsku….nechtějte vědět, kolik stál jeden kus….koupila jsem jich deset, zruinovala jsem si denní kapesné a jeden mi zůstal jako velká cennost 🙂
   Hezký den oběma tvořitelkám přeju. Hanka

   • Hanko, musím se taky smát… Bylinkové bonbony ze začátku vypadaly moc dobře, ale asi po hodině se slily v jeden lepkavý kus… Nakonec je používám místo medu do čaje. Taky dobrý! Díky za návštěvu 🙂 Hezký den!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *