Domácí ovocné nanuky

K svátku jsem dostala plastové formičky na domácí nanuky. Nikdy jsem je nedělala a teprve včera vyzkoušela. Použila jsem zmrazené ovoce z Lidlu, smetanu, med a vše dala zamrazit… Jsou tak dobré, že do víkendu nevydrží. Škoda, že jich v balení je jen šest. Dnes dělám další. Přeji hezký víkend…  Recept je na poslední fotce!

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Recepty a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Domácí ovocné nanuky

  1. Moni, to vypadá fantasticky a ta tvořítka se mi moc líbí! Prozradíš, kde se dají koupit? Já se chystám na sorbet, já totiž zmrzliny s mlékem či smetanou moc nemusím, ale sorbety doma milujeme 🙂 Krásný den i nadcházející víkend!

  2. Bezvadný! Taky jdu honem shánět formičky 🙂 Ha, mají je v Ikea…tak teda nevím, jestli jich nevzít rovnou 12. Dcera bude nadšená 😉 Pěkný víkend, Dana

  3. Jsem domácí „zmrzlinu“ dělala zrovna před pár dny. Akorát místo smetany dávám jogurt a nemám tady zatím formičky (mi to připomnělo, že je musím dát na seznam). Ale ty tvoje, ty vypadají naprosto famózně!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *