Domácí ovocné nanuky

K svátku jsem dostala plastové formičky na domácí nanuky. Nikdy jsem je nedělala a teprve včera vyzkoušela. Použila jsem zmrazené ovoce z Lidlu, smetanu, med a vše dala zamrazit… Jsou tak dobré, že do víkendu nevydrží. Škoda, že jich v balení je jen šest. Dnes dělám další. Přeji hezký víkend…  Recept je na poslední fotce!

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Recepty a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Domácí ovocné nanuky

  1. Moni, to vypadá fantasticky a ta tvořítka se mi moc líbí! Prozradíš, kde se dají koupit? Já se chystám na sorbet, já totiž zmrzliny s mlékem či smetanou moc nemusím, ale sorbety doma milujeme 🙂 Krásný den i nadcházející víkend!

  2. Bezvadný! Taky jdu honem shánět formičky 🙂 Ha, mají je v Ikea…tak teda nevím, jestli jich nevzít rovnou 12. Dcera bude nadšená 😉 Pěkný víkend, Dana

  3. Jsem domácí „zmrzlinu“ dělala zrovna před pár dny. Akorát místo smetany dávám jogurt a nemám tady zatím formičky (mi to připomnělo, že je musím dát na seznam). Ale ty tvoje, ty vypadají naprosto famózně!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *