Dřevěný skládací metr jako vánoční dekorace

Již druhým rokem používám jako vánoční dekoraci andělská křídla z pravého peří. Přemýšlela jsem, čím je zpestřit… využila jsem starý skládací metr. Zkuste to také, metr jde krásně tvarovat a hvězda je raz dva. Oživit ho můžete elektrickými světýlky a pověsit se dá kamkoliv :)) Hezký den 🙂

foto: Vintagelover

O tomto diskutuje “Dřevěný skládací metr jako vánoční dekorace

  1. janeathome napsal:

    Ahoj Moni, teda na co ty nepřijdeš :-))), super nápad. Já jsem si chtěla udělat hvězdu z proutků, ale tohle je originálnější:)) akorát nevím, jestli metr máme…. krásného Mikuláše pa Jana

  2. Martina napsal:

    Bezva nápad, vždy jsem měla staré dřevěné metry ráda i jako dítě, takže i ta nostalgie se k němu váže ;). Hezký den, Martina

  3. Eva napsal:

    Bravó Moni, toto je nápad za milión!!!! a celkom otvorene priznávam,že tie anjelské krídla Ti fakt že závidím….zohnať také krásne a veľké je nad moje sily už pár rokov….pekný deň
    Eva

  4. Jana napsal:

    Hezký nápad! Křídla mám a o dřevěném skládacím metru celé dětství můj tatínek tvrdil, že ten náš je „poslední ve střední Evropě“. 🙂 Musím se podívat, jestli doma ve sklepě ten kousek rodinné historii ještě je…

  5. Markéta napsal:

    Moni, ty jsi můj „borec nakonec“ ………. to je bomba, ……….. moc mě to pobavilo, ale kupodivu se mi to moc líbí, asi půjdu na lup k manželovi do dílny ……….krásného Mikuláše a pozor na čerty !!!!! Marki

  6. Vánoční dekorace napsal:

    Skvělý nápad a dokonce to vypadá dobře. Loni jsem podle youtube dělala vánoční hvězdu z novinového papíru (v návodu byla z knih ale na to jsem neměla srdce). Nakonec skončila na dveřích ale vypadala výborně. Zbytek jsme nakoupili přímo na internetu, protože vyrábět všechno by se mi nechtělo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *