Dům v Holandsku

Dva dny piknikování v rozkvetlém zámeckém parku ve Valticích nemělo chybu. Slunce krásně hřálo, víno chutnalo, bylinky v zahradě paní Chmelařové omamně voněly…  Více na mém instagramu. Při cestě domů jsem to vzala přes romantické Ratibořice… No, co vám budu povídat. Už chci prázdniny. Tak vzhůru do nového pracovního týdne… 🙂

zdroj 

 

O tomto diskutuje “Dům v Holandsku

  1. Marie Svobodová napsal:

    Na Váš instagram jsem zatím jen nakoukla poprvé a vidím,že mi bude mít co říci.
    A mimochodem,ty skládací venkovní židle neúspěšně sháním již druhý rok.Marie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *