O tomto diskutuje “EUCALYPTUS

  1. míša napsal:

    Zdravím Moni,
    každý rok si tuto rostlinku objednávám u naší květinářky, bez problémů. Beru si i ten klasičtější, jak paní říká „baby eukalypt“. Je fakt ,že jsem ho měla od pondělí objednaný a včera jsem si ho přinesla šest nádherných šáchů. Můj malinký teď usnul, začíná mi tvořeníčko:).
    Moc ráda Vás sleduji. Mějte se krásně. Příjemně strávený adventní čas přeji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *