Gurmet

… je na stáncích. Je jiný, než býval. Receptů je trochu méně, zato všechny testované na lidech. Je to daleko více lifestylový časopis o jídle. Určitě vyzkouším gratinované brambory s hříbky a bramborovo-smetanovou polévku s bylinkami. Šéfredaktorkou je Darina Křivánková, která vlastní Bytovou Restauraci Na Faře a o které jsem tady na blogu už psala. Za mě jednoznačně palec nahoru!

P.S.  I cena je příznivá 39 Kč.

Photo © Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Právě si čtu a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

12 komentářů u „Gurmet

  1. To zní dobře. Darinu mám moc ráda. Dokonce jsme si ní jednou dělala rozhovor, když jsem pro ČTK psala o bytových restauracích … A jak si napsala ty brambory s hříbky a smetanovou omáčkou …. hmm… je teprv ráno, ale už přemýšlím o obědu:)

  2. jo včera jsem si děsně dlouho vybírala, jaký časopis zkusím a padla řada na tento!jsem moc ráda, že tam je tolika čtení. super!

  3. Děkuji, za typ. Kdysi jsem měla předplatné tohoto časopisu, ale pak mi začal připadat na jedno brdo a přestala ho odebírat. Na váš typ, jsem si ho dnes zase koupila, zatím jsem ho jen rychle prohlídla a určitě tohle číslo stálo za koupi. Nevím zda se kvalita časopisu zase zdvihla, ale toto číslo je zajímavé a určitě nejeden recept vyzkouším. Už se těším na zítra až se do něj při kávě začtu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *