Hádánka – Kytice

Poznáte, které květiny jsem svázala do této kytice? Těším se na Vaše odpovědi 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Kytice a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Hádánka – Kytice

 1. Dobrý podvečer paní Moniko, po delší době se opět hlásím ke komentování Vašich osvěžujících a radostně inspirativních příspěvků. Avšak musím hned na začátek říct, že v mém případě modří – ani zelení – nevědí. Ale pokusím se alespoň o malý krůček… listy by mohl být javor? Ty bílé kvítky bude nějaká ta mochnička, nebo nějaký obdobný plevel… ale jinak jsem u konce. Každopádně jako námět pro Vás: nechcete podobné hádanky dávat také z obasti interiérů a designu? Tam bych se cítil silnější v kramflecích a třeba by to i ostatní čtenáře potešilo. Srdečné pozdravy zasílá Nevím-kytku-tipovač

  • Dobrý večer pane Radku, bohužel tipoval jste špatně. Co však je dobrý tip, hádanky v oblasti interiérů a designu. Pro příště si určitě něco připravím. Přeji hezký večer. Monika Vintagelover

   • … já to tušil, že se netrefím. nevadí, Budu se pokoušet příště znovu. Zkoušel jsem pomocí chytrého telefonu a „bigbrother“ aplikace Google Goggles (http://www.google.com/mobile/goggles/#text) dešifrovat Vaši florální hádanku, ale ani Google si s tím neporadil. Resp. hlásil něco mezi Eiffelovkou a výšivkou.

 2. Ahoj Moni,
  tak jsem se taky chytla na hádanku, určitě je to ibišek, květ juky, listy moc nevím, ale tipnu si – buk, plody jeřábu- nezralé, a ty drobné kvítky ? není to kopr?

  zatím ahoj Věra:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *