Hezkou neděli

Skromný tchýnin jazyk nebo nenáročná monstera byla pro mě dříve obyčejnou pokojovou rostlinou. Zatím jsou tak krásné! Začínám se jimi doma více obklopovat. Monsteru už mám, tchýnin jazyk je na cestě…. a ještě tlustice… Další skvělou a elegantní vychytávkou, kterou jsem postřehla na zahraničních blozích, jsou velké listy pokojových rostlin v mohutné skleněné váze. Hned si jdu jeden list monstery uříznout a bude mi zdobit psací stůl v ložnici. Ale ještě musím někde najít tu mohutnou skleněnou vázu :-).

P.S. Kdybyste dnes neměli co dělat, tak v Domě fotografie v Praze končí výstava amerického fotografa a filmového producenta Sama Shawa. Je autorem jednoho z nejproslulejších snímků 20. století zachycující Marilyn Monroe v bílé sukni nadzvednuté průvanem z ventilační šachty podzemní dráhy v New Yorku.

zdroj
AT_DSC_0109AT_DSC_1210AT_DSC_0510AT_DSC_7448AT_DSC_7452AT_DSC_7587-2-2AT_DSC_7594-2AT_DSC_7695

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Hezkou neděli

  1. Och, za socíkú to boli strašné rastliny:-)
    Poznám tento dom, tuším Anny, páči sa mi ako sa teraz týmito rastlinami a prírodnými vecičkami jednoducho dekoruje, idem na to!
    Monika, páči sa mi Vaša nová lišta na blogu a premeny u Vás v interiéri, ja som tiež za čiernu a funkčné zariaďovanie, nielen na oko….pekný a šťastný rok 2017!

  2. Já dostala nedávno malou Monsterku po kolegyni v práci a už je přes půl kanceláře :)) Ale tchýnin jazyk jsem ještě ma milost nevzala….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *