Hyacint ve skle

Stromek je v krbu, vánoční výzdoba uklizena, cukroví snědeno a voňavé vánoční svíčky dohořely. Velkou výdrž má moje výhra značky Meadows, která ještě nějaký den bude u nás doma zářit a vonět… Do skleněných obalů od svíček jsem včera zasadila hyacinty. Je to věrná květina, která mi dokonce přes Vánoce vykvetla dvakrát :-). Udělala jsem si takovou malou radost při tom následujícím pracovním týdnu. Tak hezký tříkrálový den! Škoda, že ještě není volno :-).

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Kytice a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Hyacint ve skle

  1. Moniko, to je dobrý nápad. Skleničky od svíček z Ikea mám doma, tak děkuji za inspiraci. Přeju pohodový pracovní týden. Já bych taky ještě brala volno, jsem už v práci :-). Ivana

  2. Moni asi budu muset do květinářství, po stromečku potřebuju zas nějakou kytičku, dík za inspiro! A jak jsi spokojena s intenzitou vůně Meadows, slyšela jsem, že je hodně jemná.
    Krásný den, paa

    • Šárko, svíčka nepřestala vonět a vydrží fakt dlouho. Vůně je nádherně sladká a bude mi vždy připomínat Vánoce. Co je příjemné, při sfouknutí zachová svoji vůni a nekouří tak dlouho, jako normální svíčka. Prostě, až zase našetřím nějaké peníze, tak si ji určitě koupím. Krásné dny!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *