I takhle to vypadá u nás doma…

Stěny plné výstřižků z časopisů, kazety, gramodesky, oblečení na ramínkách. Výstřižky jsou nalepené na sololitových deskách, které jsou navrtané do stěn. Hezkou neděli a zítra na můj blog přiletí návštěva…

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiéry, Můj dům a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „I takhle to vypadá u nás doma…

 1. Zajímavé… taky střádám spoustu obrázků z časopisů a jedna stěna v pracovně by byla dobrá. Díky za tip!

 2. Tohle mi něco připomíná. Jen místo dívčích šatů visely montérky, místo hezkých hochů ještě hezčí děvčata a modelky nebyly zdaleka tak oblečené. Nejednalo se o dívčí pokoj, ale o naši garáž. Výstřižky nebyly z různých časopisů, ale jen z Brava a byly nalepeny přímo na zeď. Dominovaly nezbytné motorky a závodní auta. Tedy – přestože nepředvádíte nic nového, moc děkuji za tento příspěvek. Dokonalý návrat do jinošství.

 3. Moni a jsi si jistá, že je to u tebe ??? Takhle nějak vypadal můj „pubertální“ pokoj …. „intimně“ jsme mu se ségrou říkaly „doupě“ :-):-):-) …………Marki

 4. Moni, teda to je super, tak jsem to chtěla kdysi vyzdobit mojí Dominice, ale ona mě předběhla….nemáš ty náhodou taky nějakou takovou slečnu doma? :-))

   • Jů…tak to je skvělé a zajímavé:-)))…zdá se že toho máme společného zase o něco víc….a ještě má Dominiku i Iri z Můj dům můj squot…. Jo a docela dobrá diskuse u Designpilota…těším se na pokračování – a jsem zvědavá jak se to vyvine 🙂

    • … Nazdar Jano, no zatím se diskuse točila kolem toho, jestli se mnou Jindra půjde na výstavu fajfek, což se tak úplně nazdařilo (a to jsem jí poslal svůj nejlepší portrét v pracovním :). Příště se budeme bavit o designu – po všech těch kytkách v truhlících a zavařovačkách, na kterých tak ujíždíte, by to chtělo něco pořádnýho od fochu, co?
     … Se mi totiž zdálo, že se tady furt jenom natírá na bílo a vážou věnečky z řapíkatýho celeru… a taky ten skandinávskej sever. Brrrr, víš jak teď musí fičet ve Stockoholmu v přístavu? Já teď přelétávám nad Warnemunde a tady je -42 stupňů… Naštěstí Monika byla pro to oživit svou Vintagezamilovanou zahrádku něčím ostřejším. Takže další pondělí, radosti nám nadělí. Stay tunned.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *