Instagram a květiny

Při včerejším celodenním dešti jsem měla spoustu plánů že uklidím, přečalouním křeslo… zatím jsem jen seděla a koukala do počítače… Ale projela jsem několikrát pinterest, kam moc ráda chodím a oblíbila jsem si  teď i instagram. Využívám jím chvíle čekání. Díky tomu nacházím nové a zajímavé blogy. Doma jsem si to ale zakázala, protože bych nic jiného nedělala…. Našla jsem tam tento květinový jedné americké blogerky a stylistky. Přesně takové květinové kreace se mi líbí. Mrkněte na její web zde s krásnou úvodní stránkou a stylingem…  Hezké pondělí!

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Instagram a květiny

  1. Dobré ráno 😉 Prohlédla jsem si její kytice – jak z obrazů starých mistrů, díky za odkaz. A ta „zmrzlina“ je vtipný nápad …..D.

  2. Moni, krásné, ale ty děláš ještě hezčí kytice:-) A to posezení v minulém příspěvku je opravdu jako na někde na jihu ….krása! měj se prima pa Jana

  3. Ahoj Moni..Dlouho jsem u Tebe zase nebyla..polepším se,protože Tvé krásné fotky mě vždycky tak pohladí..kvítí je překrásné,ale jak píšou holky nade mnou,Tvé kytice mají pro mě zvláštní půvab a vždycky mi voní až do bytu:-)to opravdu nevím,jak děláš:-)
    Měj se krásně..Bi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *