Interiér

Už dlouho jsem tady neměla osobité bydlení. Tento zapomenutý starý domek byste našli uprostřed Vamberku. Architekt Martin Kožnar ho proměnil na luxusní víkendové bydlení. Mrkněte více zde. Je to nádherné! Mějte fajn dny ♥

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Interiér

  1. Dobrý den, Moniko.
    Opravdu, krásné bydlení. Kam Vy stále na takové „příběhy“ chodíte.
    Jinak z dnešní fotky na instagramu jsem si všimla, že do Vašeho obýváčku přibyl krásný kulatý stolek a nová lucernička. Také to máte moc hezké.
    Hodně zdraví Vám přeji v této době. Mějte se moc hezky. Miluše

    • Milá Miluše, moc děkuji za zprávu. Ano, stolek jsem si pořídila v Jysku a lucerničku už mám delší dobu. Je z Bella Rose. Přeji Vám také hlavně zdraví a ať už je to všechno za námi ♥ Krásné dny a mávám z Mělníka

  2. Nádherná designová práce. S chutí jsem si prohlédla i odkaz. A když dovolíte, pár poznámek úplně obyčejné ženy. Pokud se opravdu jedná o víkendové bydlení (a k domečku nepatří dům v pozadí????), co tam vlastně majitelé dělají? V kuchyni nejsou skříňky na nádobí, nikde nevidím postel ani skříně. Jsou tam police na knihy – takovouto knihovnu bych nechtěla mít – pro každou knihu po žebříku? A co vytření prachu v policích? Vypadá to úchvatně, ale naprosto neprakticky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *