Interiér v Kodani

Chtěla bych doma vyměnit svítidla a líbila by se mi tato papírová. Taky bych nepohrdla pudrovým křeslem, sedačkou, oválným stolem v jídelně… Po večerech bych posedávala u kachlových kamen s knížkou… Přišli byste na návštěvu?

zdroj

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiéry a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Interiér v Kodani

 1. Krásné ráno…
  Moni přišla bych na návštěvu určitě..kde,že to bydlíš?:-)
  měj se moc pěkně..
  Bi

 2. Vcházím do dvěří a nazouvám příjemné, chumdelaté papuče. S obdivem, jako v galerii, procházím od stěny ke stěně a prohlížím si dekorace zdí. Na věšák odložím svůj dlouhý, pletený svetr, který svou šedivou barvou zapadne do interieru spíš jako doplněk.
  Na jídelní stůl pokládám tvarohový koláč, který je ještě teplý a zaplní pokoj příjemnou vůní.
  Povídáme si o kytkách a zahradě. Tak dlouho až se setmí a tma dá vyniknout zapáleným svíčkám a příjemnému stropnímu osvětlení.

  Tam by se panečku fotilo. Ach ty velká okna, chtěla bych z jednoho pokoje mít ateliér.

  Krásný den, Moni 🙂

  • Jééé, Marti, hned bych ochutnala tvůj tvarohový koláč. Už vidím tu pohodu… Někdy se zase zastav… 🙂 Moc děkuji za krásný komentář!
   Hezký den 🙂

 3. Moniko, taky bych se zastavila na kávu a přinesla ti kytici z bílých tulipánů či pivoněk 😉 Jinak opět krásný interiér…. stejná křesílka Thonet k jídelnímu stolu jsem zdědila po babičce a už jsou opravená a natřená na bílo! 😉 Podle hesla: kdo má židli, ten si bydlí 😉

   • Mno…zatím je to staveniště, ale už nemůžu dočkat, až na nich zasedneme poprvé ke stolu a taky se těším, až si pověsím ten papírový lustr od tebe! 😉 Měj se a směj se….

 4. Moniko, vzpomínáš na kachlová kamna v domečku? Na návštěvu bych přišla hned, ale všichni by jsme se k Tobě nevešli 🙂 Krásné pondělí Ti přeje Magda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *