Italská vila

Moderní a přesto útulné…Tohle stylové italské bydlení mě už jednou zaujalo na stránkách pinterestu. Původní stará budova byla kompletně zrekonstruována a zařízena moderním nábytkem. Co říkáte na žluté a červené doplňky? Já jsem nadšená… Moderní schodiště, dřevěné patro a ty obrazy… Tleskám! Na více se můžete podívat zde. Hezký den 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Italská vila

  1. Skleněné schodiště a průhledy v patře krásně přináší jas a rozšiřují prostor a taky skvěle modernizují podlahu z Toskánských kamenů a zeď z kamenů vodních. Moc se mi to líbí! Ale doma bych to mít nemohla… strávila jsem prodloužený víkend v podobném domě a celou dobu jsem měla jedno velké nutkání: vzít Okenu a hadr a jít to hostitelům přeleštit 😀 Je to strašně náročné na údržbu, všude otisky prstů a oni navíc měli psa, tak to bylo doladěno o čumáčky 😉
    Krásný den, Moni

    • Any, celé co píšeš je velká pravda. Taky se mi moc líbí průhledy, světlo atd., ale pro mne určitě ne, protože prostory jsou náročné na pořádek a s tím mám já docela velké problémy… kdyby někdo za mě uklízel, tak proč ne 🙂 Hezké dny.

  2. Obytný prostor otevřený do podkroví, trámy natřené na bílo…..mno taky mám takový v plánu, zatím je jen na papíře. Poznámka Anýzovky o Okeně mě pobavila, taky bych leštila ….:-) Hezký den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *