Italský týden

V následujících několika dnech budou příspěvky od moře. Jsem v severní Itálii, která mne každoročně inspiruje v módě, bydlení, jídle, v životním stylu. Itálie mě nadchla od prvního setkání a tak se domnívám, že své pocity musím předat všem okolo. Zde je první ochutnávka: stylová restaurace na pláži v Lignanu.  Moře voní jako vždy, šumí jako už tolikrát, prostě vše je na svém místě jak má být. Dovolená začíná…

Foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Italský týden

  1. Paní Moniko! Srdečně vás zdravíme z Prahy na pláž v Itálii. Foťte, pište a referujte o všem, co zde podnětného a zajímavého potkáte. My zde ve středu přehřáté České republiky budeme sledovat Váš blog a myšlenkami jsme s vámi. Srdečné hoj-ahoj!

    • Pane Radku, děkuji za podporu. Ze severu přehřátého Apeninského poloostrova Vás budu ráda informovat o všem, co zde podnětného potkám. Zatím to jsou pláže, obchůdky, hospůdky a jiné odpočinkové lahůdky. Zdraví Monika Vintagelover.

  2. Fotky z Itálie jsou úžasné :-))) Je to tou fotografkou či fotoaparátem ?
    Každopádně lahoda pro oči :-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *