Jednoduchý interiér v kombinaci dřeva a bílé barvy

Má výletnická rubrika zahálí, ale to počasí nám na výlety moc nepřeje… Tak snad příště! Na tomto interiéru se mi líbí kombinace dřeva (úžasné parkety) s nadčasovou bílou barvou. Jednoduché a přitom tak dokonalé a ten lustřík a židle.. ach, ach 🙂 Užijte si den!

Zdroj:

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiéry a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Jednoduchý interiér v kombinaci dřeva a bílé barvy

  1. Dřevo a bílá … není co dodat. Nadčasové, čisté. Když je k tomu ještě malinko černé nebo šedé, je to ideální. Já teď spekuluji nad šedomodrým akcentem. Takový ten odstín, kdy není přesnět poznat jestli je to ještě šedá nebo už trochu modrá 🙂 Podle pantone vzorníku je to tuším 2209. Tak o ní teď hodně přemýšlím do nové kuchyně. Krásný den!

    • Tu šedomodrou barvu, o které mluvíš jsem si taky oblíbila. Chci vymalovat stěny v kuchyňi, právě tímto šedomodrým odstínem. Báro, hezký víkend a dovolenou!

  2. Pěkné, mě zaujalo foto šatů na ramínku, mam dojem, že jsem již něco podobného viděl na fotce od Vintagelover, (:-)

  3. Krásný interiér, kombinace bílé a dřeva je super. Něco podobného by se mi u nás taky líbilo, ale nemáme ty krásné parkety!

    • Ty jsou fakt krásné, u nás doma je prkenná podlaha, kterou natírám (docela často) bílou barvou. Je to nepraktické, ale co nadělám když se mi to líbí :-))

  4. Moni na těhle fotkách teď ujíždím na Pinterestu, fakt nádhera! Miluji tyhle netradičně zařízené staré apartmány s vysokými stropy, snažím se hledan spojitost s tím, co mám doma, haha:-D. Do zlatých vajec letos určitě půjdu, neměla bych už náhodou začít? Sakra! joo a moc Ti to slušííííííí!!!! Klidný tvořivý víkend, paa

  5. Krásne a inšpiratívne fotky, tá prvá je rozhodne môj favorit. Prežila by som to aj bez nástennej dekorácie, ale ostatné by som brala všetkými desiatimi, a ten luster, aaach. Poslednú fotku, čierno-bielu kúpeľňu som nedávno pin-terestovala 🙂 Prajem pohodový deň. Renata

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *