Jysk

Ráda nakukuji i nakupuji v Jysku 🙂 Mají tam teď spoustu novinek na zahradu. Zde je pár tipů… Jednoduchá pohovka, která by byla moc hezká u nás na zahradě, k tomu ratanové křesílko, stolek a to černé ohniště by taky nebylo k zahození.. :-). Mějte pohodový čtvrtek ♥

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Jysk

  1. Škoda, že věci z Jysku nejsou moc kvalitní, protože design je moc hezký. Zahradní pohovka nejspíše nebude moc stabilní (usuzuju tak z jiných jejich venkovních pohovek), ohniště nejspíše zrezne, až se poruší horní vrstva (stačí škrábanec). Jak říkám, je to škoda, protože oba kousky jsou krásné.

  2. Vypadá to krásně.Nábytek z Jysku není top kvalita,ale tomu odpovídají nízké ceny.Kupuji tam spíš doplňky ,mají fajn nápady.Výjimečně jsem si jednou koupila (myslím,že díky vašemu blogu) modrou pohovku a mám z ní radost.I když látka není moc kvalitní(dělají se na ní žmolky),ale dobře se mi na ní sedí,lehce se mi z ní vstává,dá se rozložit (bonus,když tu mám vnučky) a nepočítám,že ji budu mít navěky.Možná ji něčím přečalouním a možná na ni časem hodím nějaký quilt,uvidím.Díky za inspiraci,Mirka K.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *