Kalendář SOFFA

Minulý podzim se magazín SOFFA Květinové lahůdkářství rozhodli společnými silami vytvořit unikátní časosběrný kalendář květinových zátiší. Nyní se jejich práce blíží ke konci a já jen mrkám.  První snímek byl pořízen v listopadu 2014 a poslední bude zachycen  už za pár dnů začátkem října. Dvanáct A2 fotografií květinových zátiší tak vzniká po jedné, vždy v době, kdy dané rostliny kvetou. Nástěnný kalendář určitě udělá radost každému a může být skvělým vánočním dárkem. Už teď si ho lze předobjednat  v kampani  zde. A nejen to! Z každého prodaného kusu půjde 150 Kč na podporu NADACE PROMĚNY, soukromé neziskové organizace, která již 10 let pomáhá proměňovat prostředí měst v České republic. Tak já jdu do toho!. Květiny miluji ♥

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Kalendář SOFFA

  1. Tento kalendar obdivujem na ich instagrame. Ja nie som velmi kalendarovy typ. Ak som nejake krasne kalendare v minulosti mala, snazila som sa ich recyklovat, slo o kalendare s dielami impresionistov. Avsak s tymi kvetinovými plagatmi by som mala problem hladat adekvatne miesto, tak asi ho budem obdivovat len v elektronickej podobe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *