Káva v Londýně

Je spoustu osobitých kaváren i u nás, ale dnes jsem dala přednost kávě v Londýně. Přiznané cihlové stěny natřené bílou barvou, židle, lustry to vše je tak příjemné… Hned bych něco podobného ráda provozovala…. Hezký víkend!

zdroj

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiéry a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Káva v Londýně

  1. Moni, wow!!!! Miluji koncept takových kaváren…tam se člověk cítí lépe než doma:-)))))Úplně si umím popíjení kávy v téhle kavárně představit. Přeji krásné dny a sobotní slavnost ať se vydaří. Eva

  2. Až se rozhodneš provozovat tak úžasnou kavárnu, jdu do toho s Tebou 🙂 A vyjde Ti čas udělat si na Valašsku čas na „staré“ kamarádky? Měj se moc hezky Magda!

  3. Nádhera, tyhle kavárničky… byla by radost mít v Česku také takovou, bohužel český úřední moloch, který se neprávem opírá o doporučení EU jako o nařízení, by místo přiznaných cihel nejspíš vyžadoval bílé kachle a nerez, jako kdesi na jatkách… ale snad bude lépe… 🙂 Každopádně díky za pohlazení na duši, které mi obrázky poskytly…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *