Květiny, jídlo, bydlení…

Můj blog je o květinách, jídle a bydlení… Ani jednoho se nechci vzdát. Původně to měl být blog jen a jen o interiérech. Zmýlila jsem se. Čím dál tím víc mě baví vařit, fotit a sledovat food blogy.. Mou největší láskou jsou kytky, pro které na svém blogu nechávám většinu prostoru…  Dnes nepřekvapím a poslední dva zmiňované vkládám zase na blog… Koláč je jen z drobenky. Drobenka, ovoce a navrch zase drobenka. Jednodušší koláč neznám. Můžete ho oživit zmrzlinou. Květinové ozdoby na talíř ve fialových odstínech jsou z macešky, květu ibišku, pelargonie, petunie… Hezký den!

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Recepty a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „Květiny, jídlo, bydlení…

  1. Moni a to je dobře:) Tvoje kytky a pečení nemají chybu, to by byl blogerský svět ochuzen! Dívala jsem se na tvůj instagram…a máš tam krásné fotky. Ale zatím mi pořád jeho smysl zůstává utajen….. asi to je jenom o fotkách. Hlavně tě ale obdivuji, jak to všechno stíháš opečovávat – blog, FB, instagram…..Jsi šikovná:) Tak pa a krásný horký den!!!!!!

    • Jani, díky… Taková velká pochvala, moc si ji vážím:-) Instagram je hlavně o fotkách, o filtrech, úpravách fotografii … Dost mě to baví a taky jsem tam našla spoustu nových blogů… Měj se hezky!

  2. Moni, souhlasím s Janou :-)….tvůj blog je ÚŽASNÝ:-))))….a tvoje dnešní fotečky opět nemají chybu:-))) Jen tak dál…..:-)E.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *