Lene Bjerre a MÖVE

Dostaly se mi do ruky další dva luxusní katalogy. Jeden dánské značky Lene Bjerre, kterou nesmírně ráda propaguji na svém blogu, a precizní německé značky MÖVE. Je tam toho zase tolik krásného, ale tentokrát se zaměřím na vůně.  Znovu jsem neodolala nádherně zabalenému jarnímu setu vůní melounu, okurky a překvapivě capuccina, který je určen do katalytických lamp →zde, a koupelnovým vonným svíčkám Capri citrus a Capri green floral. Svíčky jsou v dekorativním keramickém obalu a hlavně vynikají svěží čistou vůní… Tak hezký voňavý den 🙂  Vše je k dostání v pražském obchodě Á La Maison ♥ Příště bude pokračování… 

Příspěvek byl publikován v rubrice Lene Bjerre a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Lene Bjerre a MÖVE

  1. Good day and welcome to my website . I’m Daniela.
    I have always dreamed of being a novelist but never dreamed I’d make a career of it. In college, though, I assisted a fellow student who needed help. She could not stop telling me how well I had done. Word got around and someone asked me for to help them just a week later. This time they would compensate me for my work.
    During the summer, I started doing research paper writing for students at the local college. It helped me have fun that summer and even funded some of my college tuition. Today, I still offer my research paper writing to students.

    Professional Writer – Daniela – Planthealth Corps

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *