Letní ráno v Praze

Nabízím Vám pár fotek ze včerejšího časného letního rána v Praze. Z nábřeží na mne dýchla atmosféra jihu. Před sebou jsem měla příjemný víkend v podobě tvorby jedné malebné zahrady (hortenzie, levandule, máta, libeček…) a dopadlo to moc hezky. Teď mne čeká cestování. Přeji krásný horký den 🙂

Foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Praha, Tip na výlet a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Letní ráno v Praze

  1. Dobrý den Moniko, dostala jsem se k Vám přes Lucku a blog se mi moc líbí, a navíc jsme si ho založily ve stejný čas, takže jsme dva nováčci :-))). Moc mě blogování baví, akorát je to dost časově náročné – a co Vám, jde to hladce? :-))
    Přeji krásný den. Jana

    • Dobrý den Jano, Váš blog už sleduji. Moc se mi líbí, chtěla jsem vám napsat už dříve, ale sama víte, jak je to u blogerek s časem :))) Máte pěknou zahradu. Přeji krásný den. Monika

  2. Dobrý den milá Moniko, děkuji za pár fotek ze včerejšího časného letního rána v Praze, náplavka a pražské nábřeží mají svoje kouzlo, mám je opravdu rád. Tohle sobotní ráno se vydařilo a to je vidět i z Vašich fotografií. Jen ten Hrad nám jde tak nějak našikmo – doleva, řekl bych.
    Což ostatně sledujeme již několik dlouhých let, kdy tam sedí Dědek. Ale nebudeme se tady pouštet do politických diskusí – děkuji Vám za další „city guide“ a jdu se mrknout, jaké že to mají větrníčky na Mělníku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *