Má stará kuchyň

Píše se rok 2001 a já zařizuji v našem domečku kuchyň. Tehdy už fungoval bazar ve Spomyšli, tam jsem nakoupila dvě staré dřevěné komody plné šuplíků, které původně sloužily, jako železářství a lékárna. Od první chvíle jsem věděla, že z nich udělám mou vysněnou kuchyni. Sloužila nám moc dobře asi 10 let. Potom jsem zatoužila po změně. Kuchyň jsem natřela na bílo a dalších deset let nám dělala radost v bílém provedení. Znáte ji z blogu. Kuk. A teď přichází další kuchyňská etapa. Více minimalistická a čistá… Už se zase těším na změnu.

P.S. Fotky jsem nafotila včera ze starých časopisů. Jsem totiž u rodičů a oni poctivě všechny články mého interiéru schovávají. Mávám z Hradce Králové ♥.

Příspěvek byl publikován v rubrice Moje kuchyně a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Má stará kuchyň

  1. Ahojky, zrovna včera jsem koukala na naše společné video, a musím říct, že i tyto fotky mají něco do sebe. Přihlásím se někdy na Tvůj workshop, ale ještě nevím přesně…. Často na Tebe myslím ❤️ doufám, že se máš báječně 😘J.

    • Milá Jani, děkuji za pochvalu mé kuchyně. Vzpomínám taky často na natáčeníI. Moc ráda tě uvidím, třeba můžeme dát někdy kávu v Praze. Měj se moc krásně a věřím, že se máš taky báječně ♥

  2. Dobrý den, milá Moniko. Ano! Tak přesně v téhle kuchyni jsem u Vás jednou dostala kávu, když jsme Vás spolu s mým budoucím manželem a Vašim bratrem při cestě okolo jen tak navštívili. Ten časopis mám možná ještě také někde na půdě. Usmívam se tu, jaký je to propletenec, jak jsem Vás pak objevila jako blogerku, spojila si znovu s Patrikem a často myslela na ten měděný dřez….
    Mějte se krasně, zdraví Míša.

    • Milá Míšo, moc Vás zdravím. Tak to jste mi udělala obrovskou radost, že jste se ozvala. Ano, pamatuji si na Vás. Krásná Míša. To je teda roztomilý propletenec. Netušila jsem vůbec, že sledujete mé stránky. Děkuji za milé psaní a někdy, až pojedete kolem, tak se určitě zastavte na kávu. Mnoho pozdravů celé vaší rodině ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *