Mé studio

Snažila jsem  zachovat původní ráz místnosti, která sloužila jako autodílna. Průmyslová okna jsem nechala bez rekonstrukce. Betonovou podlahu jsem natřela bílou barvou na beton. Stará kamna zatím slouží, ale chci je vyměnit za krbovou vložku. Místo vrat bude velké okno v hliníkovém černém rámu, ale ještě na něho čekám. Snad příští týden. Židle jsou ze školy, mám pro ně teď velkou slabost. Super velký stůl na kovových kozách mám od mého kamaráda Radka z Idealabu. Moooc děkuji! Velké dík patří také Pavlovi Č. a Pavlovi J., odvezli mi všechno harampádí. Hlavně děkuji Hynkovi a tatínkovi, kteří mě s tou mou velkou radostí hodně pomohli ♥

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

30 komentářů u „Mé studio

 1. Ahoj Moničko, za mne kamna mají své neskutečné kouzlo, jinak jsi moc pracovitý a hlavně houževnatý človíček, který se ničeho nebojí a se vším se pere s neskutečnou grácií. Já ti držím pěstičky a jak mi to moje pežeženka dovolí, ráda bych se někdy zúčastnila.
  Na blog chodím denně, tiše a s pokorou si ho vychutnávám a je mi moc hezky u srdíčka. Tak se měj, ať se ti vše podaří, tak jak si přeješ. Tvoje Rozička
  PS: Hodně věcí by se našlo v Byšicích…možná, že by se do studia hodily.

 2. Vydařilo se Vám to,je vidět,že máte vše promyšleno do detailu a výslsdek je báječný.
  Marie

 3. Moni, jak to děláte! Na co sáhnete, vyjde z toho skvost. Vypadá to jako interiéry, které sem vkládáte pro potěchu duše. To se Vám tak povedlo, ale určitě je za tím i velký kus práce. Máte můj obdiv.
  Pavla

 4. Monika, blahozelam Vam k premene autodielne na tvorivu dielnu.
  Vas blog na mna caka kazde rano, je to pre mna povzbudivy start do noveho dna a velmi ma inspiruje.
  Nech sa Vam dari.
  Alena

 5. Dobrý den, Moniko, i já se přidávám a skutečně Vás musím pochválit a obdivovat, co jste za tak krátkou dobu se svými blízkými vytvořila.
  Přeji Vám, aby se Vám podzimní kurzy vydařily a také plno dalších nových nápadů.
  Sleduji Vás každý den, líbí se mi moc Vaše příspěvky. Mějte se hezky. Miluše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *