MINI HOUSE

To byla výzva, říká architektka Jolana Zouharová... Zatím můj poslední počin (těším se na další, daleko větší) Velmi úzký pozemek u silnice. Nikdo nevěřil, že z té ruiny něco vykřešu… Ti skeptici mě bavili. Ostatně jako vždycky. Na začátku byla myšlenka, následovalo 56 kontejnerů a… Nakonec se podařilo… Největší slast je tvořit, pobíhat po stavbě v holinkách, přemýšlet nad detaily interiéru, kombinovat staré s novým, cizelovat detaily, propojovat architekturu s uměním a designem… Myšlenka někdy nejdříve uzrává, je třeba trpělivost, ten správný čas přijde. Člověk jen musí být přesvědčen o své věci, nesmí pochybovat a jít krok za krokem k cíli. Miluju svoji práci, je to zábava, je to štěstí, je to radost ♥ Krásně řečeno!

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiéry a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 komentářů u „MINI HOUSE

  1. Na mě je tam zbytečně moc věcí, dekorů, barev a členění, ale to je o subjektivním vkusu a chápu, že ten dům měl svoje prostorový limity. Celkově to je ale moc zajímavý a má to osobnost.

  2. Blahopřeji, moc pěkné. Je úžasné něco takového dosáhnout. Přeji hodně dalších úspěchů. Miluše

  3. Moc povedené! Hlavně se mi líbí respektování původního objemu a tvarosloví směrem z ulice. Škoda, že tu není k vidění půdorys, ale interiér se myslím také povedl. 🙂

  4. Tak to je uzasna rekonstrukce! Miluju moderni architekruru a libi se mi, kdyz se stare dokaze transformovat. Nadhera 🙂 Velice inspirativni pro tento styl domku.

  5. Co na to říct, je vidět že jsi skoro profík. Je to vážně krása co dokáže člověk vymyslet a jak si poradit. My se na to teprve chystáme, koupili jsme také starší baráček odsud http://www.eurobydleni.cz/domy/ a chystáme se rekonstruovat. Chce to hodně práce ale manžel je šikovný a já už jsem mu vše namalovala. Doufám že to bude alespoň z poloviny hezké jako to máš ty!Krásný den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *