Moderní kuchyně s autem

Včera jsem objevila tento web a narazila jsem na efektní kuchyň. Před časem jsem jí viděla na nějakém blogu, ale bohužel si už nevzpomínám na kterém. Kuchyňská linka s autem, to se jen tak nevidí. Má všechny moderní nezbytnosti, jako je lednice, trouba, sporák… Kombinace starého s novým je prostě dokonalá. Přeji krásné horké pondělí 🙂

4 komentáře u „Moderní kuchyně s autem

  1. Taky už jsem tohle žlutou krásku někde viděla, zdá se mi to tak MILÉ!!! A nově slintám na ten odkapávač na čtvrté fotce – koncentrované Doma. Asi si tu fotku aspoň vytisknu a nalepím do své kuchyně … :o).

  2. Dobrý večer Moniko, po týdenní odmlce se hlásím z krkonošských hor, odkud tyto designové „lahůdky“ vypadají trochu jinak. Z večera plného vůně táborového ohně a opékaných vuřtů hlásím, že se mi tato kuchyně vůbec nelíbí a dávat si podélný řez minicooperem nad sporák pro mne zcela postrádá smysl.
    I když možná neznám souvislosti – třeba jde o zbytek nějakého rodinného pokladu, v němž třeba si třeba děda nabrnknul babi… Jo, sladká šedesátá :). A vyloženě otřesný je podle mne stříbrný gauč na třetí fotce. Podobný kolotočářský „design“ (většinou Made in Asia / Poland) prodávala ve svém design shopu Darinka Mandarinka (teď značku předělali a tyhle hrůzy už na webu nemají, ale donedávna toho byl plný showroom v Karlíně – http://www.bydara.cz). Takže za mne tentokrát „palec dolů“.

    • Dobrý večer pane Radku, díky za komentář. Pro tu kuchyň s minicooperem mám slabost, možná to postrádá smysl, ale již podruhé jsem jí na nějakém blogu zahlédla a vždy mne zaujala. Líbí se mi nápad a odvaha. Ten gauč je hrozný :))) souhlasím. Mrknu na stránky Darinky. Mějte se hezky a pozdravujte Krkonoše. Monika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *