Můj dárek – Deník Dity Pecháčkové

Pod stromečkem mě čekal Deník Dity Pecháčkové. Je to skvělá kuchařka, napsaná jasně a přehledně. I když jsem byla přejedena z kapra a bramborového salátu, celý večer jsem si dělala chutě nad zapečeným hermelínem s fíky a medem, bramboračkou, domácí paštikou, plněnými chilli papričkami, krémovou česnečkou… Je tam toho tolik, že nevím co dřív. Kniha je doprovázena úžasnými fotkami fotografa Jiřího Turka. Dnes, na Boží hod sváteční, dělám kachnu se zelím a knedlíkem podle jejího receptu. Snad bude tak dobrá, jak je vyvedena na fotkách. Tady je odkaz. Užijte si sváteční den:).

 

10 komentářů u „Můj dárek – Deník Dity Pecháčkové

  1. Je tak to musi byt uzasna knizka. Kucharky miluji, takze si ji budu muset obstarat. A tobe preji krasne vanocni svatky plne pohody a porozumeni. A at se kachna vydari ( u nas bude nadivana kruta :o)

  2. Krásný Boží hod vánoční Moni,……Deník znám = super kuchařka (takovou bych potřebovala „naživo“ doma). Není tvůj Ježíšek mlsal:-))))…když tě podaroval takovým pěkným dárečkem?
    Dobrou chuť…Eva

  3. Já mám „Ditu“ už od léta a je to naprostý hit, všechno, co podle ní vaříme je velká dobrota. Jen doporučuju jemné zacházení s knihou jako takovou, bohužel, vazba není zrovna šťˇastná a už se mi začíná trochu rozpadat 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *