Náš vánoční stromeček

Stojí, svítí, voní a je to jedlička. Místo stojanu jsem zvolila starý proutěný koš, který jsem náhodou našla v naší garáži… Ježíšek už může přijít 🙂

P.S. Náš betlém od Petra Rýgra se rozrostl o další cínové figurky. Ale ne, že bych si je přiobjednala. V té miniaturní krabičce bylo schovaných dalších několik figurek. Vůbec jsem si jich předtím nevšimla… To jsem celá já :-). Zde je více! Myslím, že by takový roztomilý dárek určitě potěšil…

Příspěvek byl publikován v rubrice Vánoce a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Náš vánoční stromeček

 1. Krásný, jednoduchý.. Ten náš teda taky stále stojí, svítí, sem tam pustí jehličku, jen voní pouze perníčkama, co jsou na něm zavěšené..jehličím vůbec =/ Možná je to tím, že smrček pichlaví tak nepouští vůni..nebo tím, že je v květináči..kdo ví..

  Tak přeju krásný zbytek týdne,
  Michael
  http://www.ontheleaf.net

  • Poslední roky jsme taky měli smrček pichlavý a nevoněl. Vůně perníčků k Vánocům tradičně patří. Závidím! Letos jsem je nepekla… Přeji krásný týden!

 2. Ten je roztomilý!
  U nás je celkově letos se vším skluz, ale stromeček máme už od první adventní neděle nazdobený :o). Protože přes svátky si ho moc neužijeme, kocháme se už takhle dlouho :o).
  Tak si taky užívej :o)

 3. Nádhera !!!!!!
  My zdobíme smrček až na Štědrý den po obědě.Když byly děti malé,zdobili jsme jim stromeček tajně,přinesl jim ho Ježíšek i s dárky ,viděly ho až po večeři s rozsvícenými svíčkami a prskavkami ,dárky jsme dávali pod stromek nezabalené :-).Tak byly překvapením stromeček i dárky.
  Jinak závidím vaši podlahu,už dlouho přemlouván manžela,ale stále marně 🙁

 4. Stromeček k v proutěném koši je moc hezký…no a já si lámu hlavu, kde sehnat pěkný stojánek, tohle je řešení! 😉

 5. Ahoj Monika,máš ho krásny! Ja sa tento rok teším na môj,budem mat tiež živú jedlicku,zatiaľ čaká este von na dvore. Prajem veľa darčekov! Eva

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *