Náš vánoční stromeček

Stojí, svítí, voní a je to jedlička. Místo stojanu jsem zvolila starý proutěný koš, který jsem náhodou našla v naší garáži… Ježíšek už může přijít 🙂

P.S. Náš betlém od Petra Rýgra se rozrostl o další cínové figurky. Ale ne, že bych si je přiobjednala. V té miniaturní krabičce bylo schovaných dalších několik figurek. Vůbec jsem si jich předtím nevšimla… To jsem celá já :-). Zde je více! Myslím, že by takový roztomilý dárek určitě potěšil…

Příspěvek byl publikován v rubrice Vánoce a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „Náš vánoční stromeček

 1. Krásný, jednoduchý.. Ten náš teda taky stále stojí, svítí, sem tam pustí jehličku, jen voní pouze perníčkama, co jsou na něm zavěšené..jehličím vůbec =/ Možná je to tím, že smrček pichlaví tak nepouští vůni..nebo tím, že je v květináči..kdo ví..

  Tak přeju krásný zbytek týdne,
  Michael
  http://www.ontheleaf.net

  • Poslední roky jsme taky měli smrček pichlavý a nevoněl. Vůně perníčků k Vánocům tradičně patří. Závidím! Letos jsem je nepekla… Přeji krásný týden!

 2. Ten je roztomilý!
  U nás je celkově letos se vším skluz, ale stromeček máme už od první adventní neděle nazdobený :o). Protože přes svátky si ho moc neužijeme, kocháme se už takhle dlouho :o).
  Tak si taky užívej :o)

 3. Nádhera !!!!!!
  My zdobíme smrček až na Štědrý den po obědě.Když byly děti malé,zdobili jsme jim stromeček tajně,přinesl jim ho Ježíšek i s dárky ,viděly ho až po večeři s rozsvícenými svíčkami a prskavkami ,dárky jsme dávali pod stromek nezabalené :-).Tak byly překvapením stromeček i dárky.
  Jinak závidím vaši podlahu,už dlouho přemlouván manžela,ale stále marně 🙁

 4. Stromeček k v proutěném koši je moc hezký…no a já si lámu hlavu, kde sehnat pěkný stojánek, tohle je řešení! 😉

 5. Ahoj Monika,máš ho krásny! Ja sa tento rok teším na môj,budem mat tiež živú jedlicku,zatiaľ čaká este von na dvore. Prajem veľa darčekov! Eva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *