Naše předsíň

Naši miniaturní předsíň jsem se snažila vyfotit již několikrát, ale asi budu muset počkat do jara, kdy bude více světla a fotky budou určitě lepší… Dnes jsem ji stejně nafotila, ale schovala do koláže mezi exkluzivnější fotky z pinterestu… a to kafe je taky moje :-). Naše předsíň měří 1,5 × 2,5 m a má 5 dveří, no hrůza!  Dveře do sklepa a do spíže jsem natřela mou oblíbenou tabulovou barvou a stal se zázrak. Všichni doma máme pocit, že se ta nevýrazná předsíňka proměnila v mnohem zábavnější a opticky větší prostor. Už se těším na vtipné vzkazy…

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

32 komentářů u „Naše předsíň

 1. Moničko krása…… ! Myslím,že jedna návštěva Matyho a Emmi u vás a budeš mít umělecký výtvor na dveřích :)Těšíme se.

 2. No ale ja krásně mezi ty krásný Pinterest fotky zapadla. Úžasný to máte! Jak ty to děláš?.) Naše chodba je na pražské bytové poměry nadprůměrně rozměrná, ale stejně si s ní neumím poradit. Furt to šteluju a stěhuju a pořád to není ono.

  • Iri, taky šteluju a stěhuju, ale u té naší předsíně se toho nedá moc vymyslet. Jen aby byla trochu větší, je na jedné straně vedle dveří zrcadlo. A moc děkuji 🙂

 3. Moni, you´ve made my day (česky se to nedá vyjádřit:-)))! V těžkých časech jste mi dodala energii, radost a snad mi to vystačí aspoň do zítřejšího rána! Děkuju! P.S. Hláška se sklepem jen dokazuje, že Češi a hlášky z filmů jsou dokonale vtipnou kombinací:-))))! Paráda!

 4. dnes večer v televizi akce kulový blesk… 😉 jinak tleskám za tu tabulovku… jednou na ní také seberu odvahu 😉

 5. Moni, to je paráda!!! Ta Tvá fotka je právě z celé koláže to nejlepší. Vždycky žasnu, jak umíš dodat fotce to potřebné kouzlo, jiskru, tajemno..A tabulovce JOOOO. Máme úplně stejnou pidipředsíň, dokonce i se stejným počtem dveří :D. Tabulovka mě v ní právě také lákala, ale byla jsem doma přehlasována, že prý bych prostor ještě zmenšila..znělo mi to logicky – až do teď ;). Děkuju moc za Tvou odvahu a tvořivost. A holinky a židle – prostě nemají chybu! Moc zdravím, M.

 6. Dobrý den. Máte moc povedený blog! Chci natřít kus stěny na tabulovou černou. Koupila jsem si barvu Industrol (černá barva na tabule). Chtěla bych se zeptat, jakou máte zkušenost. Je nutné zeď před nátěrem impregnovat, případně čím? Kolik nátěrů jste dělala? Dávala jste do barvy trochu ředidla? Předem moc děkuji za radu. Klára

  • Dobrý den Kláro, používám taky Industrol (hlavně při natírání doporučuji větrat, nedá se při ní dýchat) Zeď jsem neipregnovala a stěnu jsem natřela dvakrát. Do barvy jsem postupně přidávala ředidlo. Podle hustoty to uvidíte. Přeji úspěšné natírání. Jinak děkuji za pochvalu blogu.

 7. Pingback: 10 českých blogů o bydlení, které stojí za pozornost | Inspirace od Bonami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *