Nástěnný kalendář od Šárky

Dočkala jsem se dárku, který jsem si moc přála. I když ještě nemám narozeniny, dostala jsem od Šárky z ma maison blanche nádherný nástěnný  kalendář. Mám z něho obrovskou radost. Zatím ho mám nad pracovním stolem, ale uvažuji o kuchyni… Ach, to jsou krásné starosti 🙂 Mrkněte na její eshop, má tam spoustu roztomilých velikonočních radostí.

P.S. Ještě jsem ke kalendáři dostala luxusní designový plakát s motýlem a velikonoční přání! Vše bylo tak dokonale zabalené… Šárko, jsi jednička! Velké díky ♥

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Můj dům a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

13 komentářů u „Nástěnný kalendář od Šárky

  1. Krásný kalendář a ty velikonoční drobnosti, určitě si něco vyberu, ať už pro sebe nebo své blízké…., ale co Ti „závidím“ je takový pořádek na pracovním stole. To se mi s těmi papíry snad nikdy nepovede:-) Hezký i když deštivý den!

  2. Moni, přesně tak, nad tvým uklizeným stolem smekám, já mám vždycky na stole milion papírů a i když je neustále vyhazuji, pořád přibývají:-)
    Jinak mně se lbí ta grafika se psem! A ladění pracovního stolu máme podobný, já mám zase nad stolem černobílé grafiky Z Lesa.

  3. Moni nádherně nastylováno, vyfoceno, mám radost, že to všemu u Tebe táááák sluší a samozřejmě ze včerejšího balíčku, který dokonce voněl!!! Je to přesně ta pravá a doufám, že i té kuchyně se k ní brzy dočkám ;-). Také moc děkuju a vyfotím se sní i bez kuchyně! 😀 Krásný víkend

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *