Nedělní stůl

Představuji Vám  pár fotek od mé oblíbené blogerky http://nicety.livejournal.com, jak jednoduše a přitom netradičně stolovat. Sama se o to snažím alespoň o víkendech. Zde mě zaujaly použité sklenice na citronádu. Barevná klubíčka zajímavě osvěžují celkově příjemnou náladu, která vybízí ke společnému posezení. Přeji hezkou neděli 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Nedělní stůl

  1. Dobrý podvečer paní Moniko, tak se dívám na sklenice, které Vás tak zaujaly. Představte si, že si někdo velkohubý (vybral bych třeba někoho z našeho Parlamentu) na někoho otevře hubu u tohoto stolu. Otevře hubu a namísto toho, aby mu někdo „zavřel hubu“, tak mu ji zašroubuje!
    Ano, tak bych to viděl se závitovou sklenicí já. Kupříkladu takový ten náš oranžový nafouklý poslanec Jiří P. se zavřenou / zašroubovanou hubou by vůbec nebyl špatný vtip. Uznávám, že jsem odběhl od tématu, ale prostě ten závit na skleničce ve mne vyvolal takové asocice – nazval bych to téma „a je zašroubováno“.
    A navrhuji uspořádat zde – na našem oblíbeném blogu – anketu. Pokládám tedy otázku: „Komu byste takovou skleničkou zašroubovali pusu a proč?“.
    A jako prvý respondent hned odpovídám: Dádě Patrasové, protože chytila na pasece žížalu a to žížale nepřeji. A navíc, my rybáři víme, že žížala patří do skleničky, sklenička do tlumoku… a hurá na ryby. Takže Dádě bych sklenicí, kterou doporučujete, zašrouboval pusu, aby tak Dáda vydala žížalu (kterou nevím proč chytila na pasece)… a šel bych na ryby. To je ale dada, že? Hezkou neděli 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *