Nová podlaha v předsíni

První část podlahy quick-step v mé mini předsíňce je položena. Děkuji tati ♥ Tmavá a malá chodbička se najednou ostře rozzářila.  Díky světlé podlaze a zrcadlovému setu po babičce, který jsem našla v garáži a natřela bílou barvou, mám další dobré podmínky pro focení.. Každý den chodím obhlížet naši japonskou sakuru. Ano, už konečně rozkvetla. Hned jsem ji vložila na instagram. Mrk!. Ale jaro, kde jsi?

P.S. Náš bílý kocour se jí také nemůže nabažit… 🙂

photo © Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Můj dům, quick-step a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Nová podlaha v předsíni

  1. Dobré ráno, Moniko,
    kam Vy stále na ty nápady chodíte. Moc se mi líbí, jak jste rozzářila Vaši předsíň. Taky se mi líbí Váš minulý příspěvek – norský byt. To je taky krása.
    Těším se na další Vaše příspěvky. Mějte se moc hezky. Miluše.

  2. Bílá podlaha..odvaha, ale nádherná! No a sakura..pamatuji si, že někdy koncem února zaplavily instagram a internet fotky z Japonska, kde tyto krásné třešně vykvetly (a všichni víme, jak se tento národ dokáže pro věci nadchnout 😉 )..no u nás bylo potřeba si počkat..al to počásí, které aktuálně panuje, mě také dohání k šílenství =( Tak ať tu máme brzy zpátky to jaro!

    Michael
    http://www.ontheleaf.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *