Orlíček

Po malé odmlce se zase hlásím 🙂 Myslela jsem si, že budu mít spoustu výletnických fotek z prodlouženého víkendu, ale zapomněla jsem si kartu do foťáku v notebooku a notebook zůstal doma. Tak pro změnu zase jen od nás z domu a jak jinak než s květinou. Spoustu orlíčků nám zdobí naší zahradu a letos mám tři odstíny růžové… Dokonce jsem se dočetla, že jich je až 70 druhů. Přeji krásný start v novém týdnu!

Photo©Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Orlíček

 1. Krásné barvy máš. My máme několik druhů fialových a jeden růžový s bílým středem, vypadá skoro jak orchidej. Oni se prý kříží mezi sebou, my máme každoročně nové barvy a divíme se, kde se vzaly. A doma jich teď máme taky plné vázy. Děkuju naší zahradě, že máme díky ní pořád dost kytek domů :)))

  • Olí, já se taky divím. Na naší zahradě jsem je nesázela a každý rok jich je o něco více. Ale jsem za to ráda. Přesně tak, super kytka do vázy.Takové malé orchideje.

 2. Nádherné barvičky a na stránkách knihy o Broučcích. To mi připomnělo maminku, která ji mně i mé sestře koupila. Děkuji a hezký den!

 3. Moni,
  patálie se zapomenutou kartou v ntb také dobře znám.

  Orlíček je u Vás fantastický. Těším se na další fotky a hlavně ty zahradní.

  Krásný den,
  Martina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *