O tomto diskutuje “Papírové pivoňky podruhé

  1. Martina napsal:

    Moni, super. Taky mě hned napadla bílá a černá :D, pod stromkem (a nejen pod ním) by se dobře vyjímaly. Tak se těším na real foto a přeji při práci spoustu trpělivost – tu já asi mít nebudu :). Díky moc za typ! M.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *