VánocePapírové vločky Publikováno dne 22.12.2014 autorem Vintagelover Další z mé série papírových ozdob… Určitě vyzkouším! zdroj Vintagelover Na skok do Drážďan Vánočka
Aneta napsal: No ty jsou!!!! Snad je ještě stihnu vytvořit na náš stromeček! Děkuji!!! 22.12.2014 v 10.14 Odpovědět
Vintagelover napsal: Anet, dnes se na ně taky ještě chystám…. ozdoba dárku. Krásné Vánoce 🙂 23.12.2014 v 9.11 Odpovědět
oliva napsal: Moje skládané a vystřihované ozdoby skončily v tříděném odpadu, oddělení papír a já šla druhý den poprosit ségru! 😀 22.12.2014 v 12.45 Odpovědět
Šárka napsal: Ta je krásná!!! Zkusíme 🙂 Syn strašně rád vystřihuje vločky a já s ním 😀 Krásné Vánoce!!! Šárka 22.12.2014 v 19.34 Odpovědět
Vintagelover napsal: Šárko, tak ať se povedou… A přeji taky krásné Vánoce! 23.12.2014 v 9.12 Odpovědět
No ty jsou!!!! Snad je ještě stihnu vytvořit na náš stromeček! Děkuji!!!
Anet, dnes se na ně taky ještě chystám…. ozdoba dárku. Krásné Vánoce 🙂
Moje skládané a vystřihované ozdoby skončily v tříděném odpadu, oddělení papír a já šla druhý den poprosit ségru! 😀
Oli, taky s tím bojuji 🙂
Ta je krásná!!! Zkusíme 🙂 Syn strašně rád vystřihuje vločky a já s ním 😀
Krásné Vánoce!!!
Šárka
Šárko, tak ať se povedou… A přeji taky krásné Vánoce!