O tomto diskutuje “Papírové vločky

  1. oliva napsal:

    Moje skládané a vystřihované ozdoby skončily v tříděném odpadu, oddělení papír a já šla druhý den poprosit ségru! 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *