O tomto diskutuje “Pivoňky

  1. Eva napsal:

    Tyhle pudrové nemám, jen růžové, vínové a bílé…a všechny jsou krásné, miluju je:-))) Přeji krásný den Moni:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *