Podlaha Quick-Step

Už delší dobu se chystám předělávat předsíň. Je částečně prosklená, malá a chci aby ladila s dalšími našimi  místnostmi. Proto jsem začala u podlahy. Objednala jsem si bílou laminátovou podlahu značky Quick-Step.zde. Tato značka nabízí laminátové podlahy s velkým výběrem rozměrů prken, s různými typy designů dřeva, v nesčetném množství barev a s mnoha zajímavými kresbami a zářezy. Hlavně je vysoce odolná proti běžnému opotřebení a vlhkosti. Můj víkend je jasný! Stěhování, natírání botníku, škrabání starých nátěrů na stěnách… No, to by asi na ten víkend stačilo 🙂

photo ©  Quick-Step

 

Příspěvek byl publikován v rubrice quick-step a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Podlaha Quick-Step

  1. Tak hodne moc zdaru. Ja bych se jen kvuli prakticnosti te bile bala, hlavne v zadveri, ale chapu tu lasku k teto barve, to clovek radeji i casteji uklidi nebo to prehlidne. Budu se tesit na vysledek:-). M.

  2. Moni, přeji hodně zdaru při práci, jsi šikulka, jak to chceš vše za víkend zvládnout? A jsem zvědavá na výsledek, tak práci zdar přeje Ivča

  3. Dobrá volba:)) Také chci quikstep. Je na omak fakt nesrovnatelná. Ta bílá bude vypadat bomba. Nechcete pak napsat ještě článek o tom, zda jste s ní spokojená, kvůli tomu uklízení?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *