Podlaha Quick-Step

Uvažujete o laminátové podlaze, ale bojíte se okoukaných prken, která má dnes každý? Zkuste experimentovat s jejich šířkou. Základem každého domova je jeho podlaha, a ta by měla být východiskem, z něhož můžete svůj interiér pozvednout na vyšší úroveň. Laminátové podlahy se dnes vyrábějí v takovém množství různých dekorů a povrchových úprav, že je téměř nemožné, abyste si nevybrali přesně podle svého vkusu. Mnoho lidí ale zapomíná na to, že ozvláštnit vzhled laminátových podlah lze i díky použití netradiční velikosti lamel. Buďte velkorysí a použijte extra široká a dlouhá prkna, která interiéru dodají originální vzhled i atmosféru. Místnost díky nim navíc získá na robustnosti, aniž by tratila na eleganci. O zbytek se postarají materiály…

Nejluxusnější laminátovou podlahovou krytinou je v současnosti bezpochyby úchvatný Majestic. Desky jsou trvanlivé a mají vynikající technické vlastnosti, například odolnost proti vodě a opotřebení. Zde je více.

P.R. článek

mj3546_02

 

faktury-quick-step

 

Příspěvek byl publikován v rubrice quick-step a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *