Pozdrav z Mnichova

Hlavním městem Bavorska jsem vždy jen projížděla, až včera jsem tam prožila nádherný slunečný den. Patřičně vybavena velkou svačinou a zrcadlovkou jsem vyrazila na celodenní špacír. Město přeplněné stylovými kavárnami, stezkami pro cyklisty, otlučenými koly s chic Němkami, které s košíkem na zadním nebo předním nosiči brázdí starými uličkami Mnichova (Ach, to se mi tak líbí!) nemá konkurenci. Konečně jsem nakoukla do Zara Home, ochutnala Bavorské pivo a načerpala  inspiraci… Galerie Lenbachhaus a Pinakothek stojí za zhlédnutí. Příště na déle a třeba s otlučeným městským kolem, které se dá ve městě vypůjčit. Tak a zase do práce! Krásný začátek týdne 🙂

photo © Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Tip na výlet a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 komentářů u „Pozdrav z Mnichova

  1. Radosť ! …a tie chik bicyklistky :)…aj moja dospelá dcéra sa rozhodla pre jazdu na takto vybavenom bicykli a ide si zadovážiť košíček…:)..pekný výlet !

  2. Ahoj moni, krasne fotky. Jsi sikovna. Jsem rada ze se ti v mnichove libilo! A priste to urcite klapne na delsi dobu!! Hezky tyden!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *