Prázdniny v Římě

Od 10. června až do konce července lze v Pražských Žlutých lázních navštívit přehlídku klasické i současné italské kinematografie, a to zdarma a přímo pod širým nebem. Dnes večer se chystám na můj nejmilejší slavný americko-italský oscarový film Prázdniny v Římě z roku 1953 s Audrey Hepburnovou a Gregorym Peckem. Už se těším! Sledovat filmy přímo pod hvězdami je luxusní záležitost. Na každé promítání budou pro návštěvníky připravena lehátka, deky a sedací pytle…. Co Vy a letní kino? Zde je program na celý měsíc.

P.S. Chcete-li si vychutnat snídaně v pražských stylových kavárnách, jízdu po městě na kole, nebo zavítat na pěknou výstavu… Tak zde je skvělý blog „Nos ve městě„. Doporučuji ho navštívit, píše ho La, kterou z mého blogu už znáte. Malá nápověda – nádherné svatební video!

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

7 komentářů u „Prázdniny v Římě

  1. ..noo letní kino, to jsou především samé veselé vzpomínky 😉 Jinak Prázdniny v Římě promítané na břehu Vltavy to je bomba!…určitě si to užiješ a těším se na nějaký fotoreport 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *