První jarní květ talovínu

Včera jsem si na naší zahradě utrhla první květ talovínu 🙂 Fotila jsem ráno, kdy mrzlo a jinovatka je na fotkách ještě vidět. Na květ jsem využila starou sklenici od voňavky. Docela jim to sluší… Tak jen takové malé páteční přivonění… Hezký víkend 🙂

foto: Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Kytice a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u „První jarní květ talovínu

  1. Krása Moni! Přeju pěkný víkend. Já čekám na čemeřici, ale nejsem si jistá, jestli ta náhodou nekvete s prvním sněhem.

    • Baru, hned, jak ses zmínila o čemeřicí, musela jsem se jít podívat na zahradu a zkontrolovat její stav kvetení – ještě nekvete. Mám jich na zahradě několik… Přeji krásný víkend a děkuji!

      • Čemeřice je nádherná květina, doufám, že seženu v květinářství nebo u mámy na zahrádce 🙂 Tak se těším, že mi tu tvoji čemeřici pěkně vyfotíš 🙂 Moc ráda na tvůj blog chodím, je kouzelný, nevím čím mě tak uchvátil, asi tou energií, která z něj sálá. Díky!

        • Báro děkuji, tvůj komentář mě moc potěšil. Na tvůj blog taky moc ráda chodím. Jsi skvělá fotografka… a tvůj minimalismus a čistota stylu je dokonalá. Hezký víkend!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *