První únorové kvítí

Dnes jen malý příspěvek, včera jsem obešla zahradu, zjistila co zeleného zůstalo ještě pod sněhem… a udělala jsem si malou únorovou kytičku. Použila jsem lískové větve, zlatici, svou čerstvostí mě překvapila máta a skalnička rožce. Když se rozhlédnete po venku, toho zeleného je nakonec docela dost… Hezký víkend 🙂

foto: Vintagelove

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Kytice a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „První únorové kvítí

 1. Moni, vážně …. frčím oběhnout zahrádku ….. mám pocit, že jediný živý je u nás ten krtek, který se už dva dny baví tím, ze mi ničí trávník …. a to velmi intenzivně …. Marki

 2. Zrovna včera jsem taky byla na zahradě a taky jsem si říkala, že je zahrada nějaká zelená, po té sněhové nadílce je to pro oko moc příjemné. A kytička je nádherná:-)…. já mám teda mátu spálenou mrazem….

 3. Ahoj Moniko,
  dýchá na nás jaro kol kolem,co? Je fakt, že se ptáci dnes mohli přetrhnout…taky jsem se kochala na zahradě, ale ještě se bojím zcela se oddat radostnému předjaří. Loni mi touhle dobou vymrzly růže:-(.
  Doufám, že 23.února budeš mít ty a tvůj choť 🙂 volno, abyste se mnou mohli to nastupující jaro oslavit. Již od rána! Tak prosím tentokrát žádný tipovací výlet!
  Měj se moc hezky!

  • Milá Jitko, hezky jsi to napsala… ano, taky na mě poslední dva dny dýchlo předjaří 🙂 a je to velice příjemné… Moc děkujeme za pozvání, rádi přijdeme 🙂 Komentářem jsi mě moc potěšila. Měj se fajn!

 4. Moni,máš zase krásnou květinou výzdobu. Jak už jsem psala, je mi čím dál více líto,že nemám zahrádku…. teda mám,ale jen na chatě a tam v zimě nemůžu:-(…ale co není, může být,že?

  Na Ještědu jsem byla několikrát na lyžovačce. Těším se na tvůj další příspěvek. Eva

 5. Ahoj Moničko..
  Ty jsi mi dala zase tak úžasnou naději,že už brzy příjde jaro:-)
  Já,ač sama v zimě narozená,ráda bych byla již sluncema teplem políbená,protože zima mě sráží na kolena..
  Krásné dny plné slunce Ti přeji
  Bi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *