Seriál Quick-Step

Myslela jsem si, že na Velikonoce se má malá předsíň promění v novou, krásnou a světlou místnost. Vše je jinak. Na stěny jsem od minula nesáhla a bílá laminátová podlaha je stále uložena v neotevřených krabicích…  Tak dnes podlahy do koupelen. Je zřejmé, že kvalitou číslo jedna vyžadovanou od koupelnové podlahy je dokonalá voděodolnost. Např. podlahy Quick-Step Livyn jsou prý vysoce odolné proti vlhkosti. Hlavně jsou na dotyk příjemné, teplé a zároveň velmi jemné, takže si zamilujete chodit po nich naboso… Hmm, tak ty bych brala… Zde je více! Co Vy a koupelnová podlaha?

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice quick-step a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Seriál Quick-Step

  1. Máme doma dvě koupelny, ta „stará“ má na podlaze prvorepubliková prkna a ta „nová“ – zrekonstruovaná má dlažbu s podlahovým topením. Až budu rekonstruovat tu starou, chtěla bych to dřevo zase na podlaze. Je to teplé, příjemné. Eva

  2. My jsme dlouho měli holé betony ze stavby, zábly. Když jsem našetřili, nechali jsme do obou koupelen i wc udělat teakovou podlahu. Děti můžou z vany vycákat půlku vody, já to ani nestihnu utřít – a ráno je podlaha suchá a hezká jako předtím. Zázrak!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *