Soutěž o zástěry

Tolik milých slov, tolik soutěžících, tolik cukroví… Udělali jste mi obrovskou radost v soutěži o zástěrku Vintagelover.cz. Když jsem všech 316 komentářů sečetla, tak my vyšlo, že nejoblíbenějším vánočním cukrovím jsou stejně vanilkové rohlíčky :-). Já je také miluji :-). No, a kdo získal zástěrku? Pomocí random generátoru čísel jsem vylosovala číslo 40, a to je Rozička. Gratuluji! Všem vám moc děkuji za účast a skvělé komentáře ♥ Dobré ráno!

P.S. Kdybyste chtěli podpořit jeden skvělý projekt, tak zde mrkněte. Určitě to stojí za to.

zdroj

naturensompynt_startnaturensompynt_1naturensompynt_3naturensompynt_6naturensompynt_4naturensompynt_5naturensompynt_8

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne, Vánoce a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Soutěž o zástěry

  1. Já nemohu uvěřit, že jsem byla vybraná a jsem trošku v šoku, ale v radostném, vůbec nevím, jak bych měla poděkovat, aby bylo vidět, jakou ohromnou radost mám.MOC, MOC DĚKUJI. Vanilkové rohlíčky samozřejmě děláme také, ale jak jsem napsala Habešky dělám pro moji dceru Michaelu a proto zástěrku věnuji jí, bude mít neskutečnou radost, neboť se zrovna přestěhovala a do nové kuchyňky, bude úplně excelentní.
    Ještě jednou Moničko děkuji, dáš mi vědět viď, jak si mohu výhru vyzvednout.
    Přeji vše dobré, všem lidičkám, co chodí na tvůj blog, za podporu tvého blogu a tobě Moni, za to krásné , co pro nás nacházíš a připravuješ.
    Díky, díky,díky.
    Rozička

  2. Moni, jsi úžasná 🙂 Dělat lidem radost, to je „Tvoje parketa“. Krásné dny Ti posílám Magda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *