Svatba Na břehu Rhôny

V kavárně a vinotéce Na břehu Rhôny v Praze, kousek od Náplavky, se včera konala stylová svatba. K francouzským vínům se podávaly černé a zelené olivy, slané francouzské quiche, rostbíf, různé druhy sýrů… Ke kávě přišly vhod svatební koláčky a pastelové makronky.  Muzikanti se postarali o šaramantní  francouzskou a rytmickou irskou hudbu. Nevěsta i ženich byli okouzlující, jak jinak než s francouzským šarmem. Květiny jsem vázala z mého oblíbené pryskyřníku, z drobounkých růží a celou květinu provoněl eukalyptus. Na stoly jsem umístila bíle natřené plechovky od hrášku a do nich jsem vložila aranžovací hmotu, do které jsem vpichovala květy. Vchod do kavárny zdobily proutěné koše s rozkvetlými třešněmi, dveře zelený věnec z listů bobkovišně. Bonne chance ♥

photo © Vintagelover

Příspěvek byl publikován v rubrice Svatby a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

24 komentářů u „Svatba Na břehu Rhôny

  1. Jedním slovem nádhera…úplně jsem se zasnila:) mohu větvičky bobkovišně sehnat někde samotné? ten věnec musím mít:) děkuju za inspiraci a za to možnost být “ u toho“ 🙂

  2. Dobrý den, Moniko,
    opravdu moc hezké. Nikdy by mi nenapadlo ozdobit například židle, to je opravdu originální nápad, neviděla jsem to ještě nikde. Musela jste mít z výsledku velkou radost. Mějte se moc hezky. S pozdravem Miluše.

  3. Moniko, ty jsi profík!! Kytice je něžná a roztomile „naducaná“ 😉 Celá výzdoba je sladěná a stylová….moc se ti to povedlo! D.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *