Svatební kytice

Včera jsem se do ní pustila. Dnes ještě musím dodělat náramky pro družičky a věneček do vlasů pro nevěstu.  Zítra ráno budu zdobit slavobránu v nádherném místě mezi skalami na Kokořínsku. Doufám, že nám bude počasí přát. Má pršet, ale to teda nesmí :-). Kytice, i pro maminky a svědkyni, jsem vázala hlavně z pudrových pivoněk, trsových růží, eucalyptu, modrých bodláků (eryngium), pudrového a bílého nevěstina závoje. Tak zase zítra 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Kytice, Svatby a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u „Svatební kytice

  1. Moni, jedním slovem NÁDHERA! Budu držet palečky, ať se vše vydaří (i počasí). Mnoho pozdravů posílám Magda 🙂

  2. Nevím, co jiného napsat, jen k r á s a , jste šikulka, když dovedete vytvořit něco tak kouzelného. Přeji hezké počasí a ať se vše vydaří ! Šá

  3. Je nádherná, jako všechny květiny od Vás. Ať vše vyjde.
    A ještě praktický zvědavý dotaz – jak se takové kytice (náramky a ostatní doplňky e živých květů) po uvázání udržují, aby vydržely svěží?
    Renata

    • Renato, mockrát děkuji 🙂 jsou to někdy nervy. Mám chladný sklep. všechny kytky tam skladuji. Funguje to, Každý den vyměňuji vodu a trochu seříznu stonky. Na náramky jsem si udělala zlepšovák. Květiny jsem nechala s delšími stonky a věneček s přidělanými květinami jsem položila na malou skleničku a stonky květin byly ponořeny do vody. Před obřadem jsem všechny stonky seřízla na potřebnou délku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *