Svatební stoly

Jsem v plném nasazení na přípravách sobotní svatby mé dcery. Obřad bude venku u rybníka. Slavobránu mám už vyřešenou. Na zahradě jsme uřízli šest rovných slabších lískových kmenů, které svážeme do tee-pee a dozdobím květinami. A la perský koberec před slavobránu jsem si přivezla od rodičů.  Lucerničky, svícínky, zavařovačky, posbírám u nás doma. Po obřadu se přesunujeme do vnitřních starých prostorů, kde bude raut. No a teď řeším, co na stoly… Vymyslela jsem režný balicí papír… Něco takového…. Letím pro bílou pastelku a barvu 🙂 Krásný den!

zdroj

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Svatební stoly

  1. Dobrý večer, Moniko, přeji Vám , aby se svatba vydařila, aby také bylo hezké počasí. O výzdobě jsem přesvědčená, že bude nádherná, jako byly ty, které jste aranžovala Dceři přeji šťastné vykročení do manželství , a aby se jí manželství také povedlo. V sobotu Vám držím palce. S pozdravem Miluše.

  2. Páni, to bude krása. Moc se těším! A vám přeju, ať se dílo daří a ať si svatbu užijete nejen jako aranžérka a úžasná autorka svatebních dekorací, ale i jako maminka nevěsty ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *