Svíčky

Přírodní sójová svíčka

Milujete atmosféru zapálených svíček a jsou vaší láskou květiny? Tak jste tady správně. O výrobě vlastních sójových svíček jsem uvažovala již dlouho. Chtěla jsem, aby produkt splňoval vše, co je mi tak blízké. Oslovila jsem jednu sklárnu, která recykluje sklenice od vín, a ta mi můj sen splnila. Chtěla jsem olivově zelené sklenice se zabroušeným okrajem, ve kterých bude přírodní sójový vosk. Je sice dražší, ale hoří o polovinu déle než běžná svíčka, a hlavně, je netoxický. Už skoro měsíc pracuji na tom, aby vše bylo vyvážené a vůně bylo ve svíčce tak akorát. Přírodní vůně z esenciálních olejů, jsou oproti syntetickým jemné. Při zapálení sójové svíčky, jsem měla pocit, že voní málo, stačilo ale chvilku počkat a vůně se příjemně rozprostřela po celém domě. Mé první svíčky vonící po eukalyptu a citrónu jsou jen v limitovaných edicích. Vůně chci přizpůsobovat ročnímu období. Na jaře šeříky, v létě se těším na pivoňky, růže a levanduli, na podzim třeba na švestky doplněné hořkými tóny grapefruitu. V zimě kořeněné vůně jablek a smrkového jehličí nebo jmelí. Svíčky prodávám v kartonové krabičce, kterou zdobí viskózová sametka. Po dohoření svíčky můžete sklenici použít jako svícínek na čajové svíčky. Věřím, že vám mé svíčky budou dobrým společníkem nejen při zimních večerech, ale také v letním období.

Svíčka pomerančovo – skořicová s tužkou – cena 460,- Kč + poštovné 120 Kč

Nebo mohu posílat zásilkovnou 70 Kč

Osobní odběr v Mělníku zdarma.

Jestli máte o svíčku zájem, tak mi napište na e-mail monika@vintagelover.cz

● Přírodní svíčka
● Ručně vyrobené ze sójového vosku
● Velikost: 8 cm
● Doba hoření: ± 50 hodin

Obsahuje:

● Obal vyrobený z lahve od vína se zabroušeným okrajem
● 100 % sójový vosk
● Přírodní esenciální olej eukalyptus + citrón
● Bavlněný knot 

Upozornění!
Uchovávejte svíčky mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru. Nepřemisťujte svíčku během hoření, nádoba může být horká. Hořící svíčku nenechávejte v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspiruje mne a jeho autorem je Vintagelover. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *